DBLOG BY DOMINIKA

sobota 29. srpna 2015

VIP RUN WITH THE BLOGGERS

Toto je příspěvek hlavně pro ty z vás, které nevěděly, zda mají dorazit a nakonec nedorazily. Bylo to totiž naprost geniální, užasný a tímto děkuju všem holkám, které ve čtvrtek dorazily na VIP běh s bloggerkami (ehm já + Eliška z TimeToFit.com). Holky si mohly vyzkoušet nové UltraBoosty, které tak vyzdvihuji a i si pochutnat na skvělém cateringu a dostaly dáreček. 

Vybíhaly jsme se dvěma moc šikovnýma trenérkama (od www.jdubehat.cz) z Running mallu na Milady Horákové na Letnou, kde si holky vyběhaly čtyři startovní sety na Adidas 5km běh pro ženy. Jedna soutěž byla ve sprintech a druhá ve výběhu schodů.

Všem holkám moc gratuluji a zde přikládám fotky, snad se na nich najdete :))
Napište mi do komentářů, jak jste si to užily, jak se běželo a co vás bavilo nejvíce.

Kiss,
Domča


This post is for those girls who didn't know if they should come to our VIP bloggers run and didn't. Well you should, because it was fun and awesome! Just look at all those pictures :)!

Thank you to all of those girls who came!


Holky, velké díky, bez vás bych neblogovala! A pokud budete postovat fotky, nezapomeňte na #AdidasBloggersChallenge a #dblogcz :))

8 komentářů :

 1. Bylo to super, dokonce jsem druhý den vstala :D Na závod určo dorazím a doufám, že bude nějaká podobná akce :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to vypadá naprosto geniálně :))

  OdpovědětVymazat
 3. Byla to super akce, holky :)) jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit!

  OdpovědětVymazat
 4. Krásný fotky :) všechno se parádně vydařilo, krásně zorganizovaná akce. Také jsem ráda, že jsem byla součástí a něco nového se od holek z "jdu běhat" naučila :))! JSTE NEJLEPŠÍ

  OdpovědětVymazat
 5. To muselo být super :) !
  Krásné fotky !

  OdpovědětVymazat