DBLOG BY DOMINIKA

neděle 21. prosince 2014

DUBAI PHOTO DIARY II.

Krásný den všem :))
Zpětně si na tento den pamatuji úplně přesně! Vydali jsme se na výlet na trh, kde prý mají samý fake věci. Od triček přes hodinky až po kabelky. Ze zvědavosti a hlavně cesty kolem (cílem byl Suk ve staré části Dubaje) jsme se tam chtěli podívat.


Po 40ti minutách jízdy metrem jsme dorazili NĚKAM, kde to vážně pěkný nebylo. U metra si nás hned odchytil arab a opatrně se nás zeptal, zda hledáme Karama Market (je ilegální, žádné cedulky se směrem, kam jít nenajdete), my hned že ''jojojojo'' a on nás začal zatahovat do hodně zvláštních uliček. Tak jsme raději upustili z vyhlášeného trhu s kořením, zlatem, látkami a jeli se znova podívat do Dubai Mallu na fontánu a na véču. :D

O tomto místě jsme si mimochodem přečetli v turistické příručce. :D Takže Vám to nemůžu ani doporučit ani nedoporučit :D


Od doby, co mám tyto Nike-nejlepší-enisky, neberu si na výlety nic jiného! Zkuste to a pochopíte, výlety/nákupy si užijete o to víc :)
na pláž.. juchuchůů

Jedna z nejkrásnějších restaurací, ve kterých jsem kdy byla.. O jídle ani nemluvím. 
Přikládám odkaz, povinnost jí navštívit, pokud pojedete do Dubaje.

(Malý tip, když někam cestujete - většinu restaurací jsem se snažím předem hledat přes Foursquare a jejich hodnocení&fotky uživatelů)


Keep Calm And Curry On


Tandoori kuře a krevety v kokosové kari omáčce a Indický česnekový chléb Naan

Pihy všude :)A co vy, máte nějaké podobné zážitky? Pište do komentářů, ráda si vše přečtu :))

Pusu, D.

7 komentářů :

 1. panebožeeee ta restaurace je krásná už na pohled! ♥ jinak všechny ostatní fotky moc hezký! V dubaji jsem nebyla, ale kdyby se naskytla příležitost - neváhám :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jsi tak krásná, víš to, že jo. že to víš ! nádherný fotky, sálá z nich strašně moc energie ! konečně další blog, který mohu sledovat :) budu ráda, když kouknes i ke mně :) pinkpo.blogspot.cz :))

  OdpovědětVymazat
 3. Můžu se zeptat, na jaký fotíš foťák?? Tvoje fotky jsou fakt perfektní :))

  OdpovědětVymazat
 4. Fotky krásné, a ještě krásnější ty!! :-) moc ti to sluší :-)

  OdpovědětVymazat
 5. hrozně moc ti to sluší, krásné posty, muselo to tam být vážně kouzelné!

  OdpovědětVymazat
 6. prekrásne fotky :) veľmi sa mi na tebe páči, že neskrývaš pehy :)

  OdpovědětVymazat