DBLOG BY DOMINIKA

čtvrtek 25. prosince 2014

VERY MERRY (PALEO) CHRISTMAS

Krásné ráno Vám všem! 

Doufám, že jste si včerejší den&večer užili stejně hezky jako my! Stihli jsme se s rodinou před příchodem Jéžíška projít centrem, dát si kafe ve Starbucksu (bohužel už měli zavřeno, ale před vchodem rozdávali ''zbytek'' překapávané kávy) a při té příležitosti jsem zaúkolovala ségru a mums a vyfotily jsme outfit :))


Večer nás samozřejmě čekala véča. Do poslední chvíle jsem si myslela, že si udělám 100% paleo véču. Poté jsem si přečetla mail od  Michala Turny (3 roky paleo), proč si zrovna dneska neudělat jediný cheatday za celý jeden rok. Změnila jsem názor a myslela si, jak se nacpu cukrovím, smaženým kaprem a zajím to maminčinou domácí vánočkou.

Nakonec jsem si jen dala rybí polévku, kapra na ghee a bramborový salát, ve kterém byla (pro-mě-špatná) majolka (zatím ale žiju:D)! Na klasické cukroví jsem ani chuť neměla, přecpala jsem se ovocným salátem a paleo cukrovím. Udělala jsem si mrkvové kuličky a čokoládové truflles - nemohla jsem se vůbec rozhodnout, které mi chutná víc, takže jsem musela furt dokola ochutnávat :D. Ups.

Recepr na paleo cukroví najdete v dalším článku :)))

Šála - Gap / Kabát - Theory / Svetr - American Eagle / Legíny - Flavio Castellani / Brýle - Zara
Mějte se krásně. Snad Vám po včerejším jídle není špatně :) 
Pusu, Vaše D.
17 komentářů :

 1. Ahoj :) doufám, že čteš komentáře?! Si neuvěřitelně krásná! Uvítala bych článek s péčí o pleť, jaké produkty používáš, čím se líčíš, proč si začala s paleo stravou a něco o tvém cvičení. Děkuji, hezké svátky :)

  OdpovědětVymazat
 2. Přidávám se ke komentáři nade mnou, zaprvé ti to neskutečně sluší (spojení kabátu v navy odstínu a bílých kalhot vypadá víc než dobře), ale co jsem to chtěla říct... vůbec mi nepřijde, že bys měla české geny (tohle má znít jako kompliment, a taky to je kompliment :-D), tipla bych tě přinejmenším na Španělku, Řečku a nebo Italku. Ani ne vlasy, jak spíše obličejem. Nejspíš mi někoho připomínáš. :-)

  Šťastné a veselé!

  OdpovědětVymazat
 3. Jsi nádherná a máš boží vlasy! Já bych uvítala článek právě třeba o té úpravě vlasů. :) A ještě prosím prosím, tu šálu máš odkud?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc Míšo, vše jsem updatovala a přidala popisky. Tyto články plánuju :)))

   Vymazat
  2. Ahoj stejně jako Míša bych uvítala članek o vlasech. Máš je strašně krásný.

   Vymazat
 4. hezka sala s kabatem, ale proboha.. AMERICAN EAGLE! (opravdu ne eagel).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rychle jsem dopisovala popisky než přijela babička a zvonila do bytu :))) Už jsem vše opravila :)

   Vymazat
 5. Tuhle šálu z Gapu mám taky a je moje nejoblíbenější. Tobě moc sluší. Krásné Vánoce :)

  OdpovědětVymazat
 6. Jsi nesutečně krásná! :) ráda bych nějaký článek co to vlastně paleo je a jak ses k tomuto způsobu stravování vlastně dostala :) Přeji krásné svátky :)

  OdpovědětVymazat
 7. Na tento blog jsem narazila díky instagramu a děkuju mu za to, že mi tvou fotku hodil do náhodného výběru. Máš dalšího pravidelného čtenáře ;-)

  OdpovědětVymazat
 8. Jsi nádherná:) Hodně štěstí na novém blogu :)

  OdpovědětVymazat
 9. Ty tvoje vlásky ♥ :-))) Umíš je naprosto bezchybně navlnit... Mně to ani podle tvého návodu kdysi z IG nejde :D :/

  OdpovědětVymazat
 10. Krásne fotografie a úžasná postava, mega ! :) Ten šál je nádherný ♥

  OdpovědětVymazat
 11. Domi prosimtě, jakou máš barvu na vlasech? :)

  OdpovědětVymazat