DBLOG BY DOMINIKA

pondělí 7. prosince 2015

#VICECASUNACTENÍDalší týden, další soutěž. Já jsem na vás táááák hodná :)) I jako ostatní holky, tak i já jsem se spojila s knihkupectvím martinus.cz. A to proto, protože mají skvělou předvánoční kampaň - Daruj knihu a více času na čtení. Žijeme ve velmi chaotickém a uspěchaném světě, kdy si hodně lidí neuvědomuje, jak moc důležité je trávit čas sám se sebou. Zastavit se, zamyslet se nad sebou a uvědlmit si, kým jsme.

Nemyslím si, že by můj život byl tak náročný, přeci jenom dělám to, co miluji, ale spěchám. Furt a neustále. Vždy si to uvědomuju, když jdeme společně s rodiči někam na procházku. Já šííííleně ženu. Ale furt. :D. Když si představím svojí tetu, ta má týdny, kdy se prostě nezastaví. A když píši, že nezastaví, tak nemá čas nám ani zavolat nazpátek. Někdy je prostě lepší k ní jen tak přijet a překvapit jí. Pokecáme, zasmějeme se, někdy i pobrečíme.. A vždycky při mé. odjezdu se směje - vypněte někdy, doporučuji.

A právě proto martinus.cz přišel s nápadem darovat i čas (kartičkami), kdy za dotyčného něco uděláte, aby si v klidu početl. Co třeba vyžehlit, vyvenčit pejska, uvařit, uklidit?

A pro ty z vás, co milují čtení (anebo mají někoho, komu by chtěli věnovat knížku i s časem na ní), mám SOUTĚŽ. Vytvořte si na martinus.cz wishlist knížek, které byste si přáli (musí být veřejný), pojmenujte si ho a vložte ho se svým kontaktním mailem do komentářů. V neděli 13.12. náhodně vyberu tři výherce, které vyhrají knížky z daného wishlistu v hodnotě 2000Kč.


Já bych strašně moc ráda četla, ale asi jsem na to moc líná.. :D radši se kouknu na film. Poslední knížku jsem přečetla před dvěma lety a to byla ona dotyčná, co mi změnila život - Jídlo na prvním místě, díky které jsem přešla na paleo a sugar free život. Doporučuji, i kdybyste neměli změnit stravu, otevře vám oči. Momentálně mám rozečtené ''Miluj svůj život'' tak jsem zvědavá, kdy to dočtu :D - zda vůbec, někdo nějaké zkušenosti? Také jsem si od nich objednávala fitness diář na rok 2016, který je vážně moc hezky udělaný.

Knížky, které bych si ale moc přála přečíst a jsou už dlouhou dobu na mém wishlistě jsou:

Hodně mě zajímá tělo, jak funguje apod.. Proto se chci alespoň trochu naučit tejpovat - Akupunkturní tejpování. A více porozumnět reflexním bodům

Už dva roky jsem sugar free. Cukr nesnáším a moc ráda bych si přečetla další sugar free knížku. Rovnou tedy populární Sladký život bez cukru. A protože žijeme ve zvráceném světě plném éček, umělých přídavků, dochucovatel a jiných příšerností, tak bych si ještě přála všechny knížky od A. Stránské - například Doba Jedová, ale hlavně Babské rady.

Snad jsem vám dala alespoň nějaké tipy na nové knížky,
Nezapomeňte tedy darovat #VICECASUNACTENI ! :))
A krásné pondělí,
Domi


155 komentářů :

 1. Ahoj Domí, občas si říkám, že je toho až nad hlavu a pořád něco, ale vždy se zastavím a zkusím si udělat vždy chvíli na nějakou aktivitu co mám ráda :) Zase jsem začala více dbát na stravu a vše okolo toho, proto v mém wishlistu nesmí chybět knížka, kterou si zmínila a to je ,, Jídlo na prvním místě ''. Moc se na ní těším :)

  http://www.martinus.cz/wishlist/1587KILSH4KG
  tomastikovadominika@gmail.com


  OdpovědětVymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Domčo,
  knihy miluji. Strašně dlouho jsem nečetla, jelikož jsem si nedokázala najít čas. Za poslední rok jsem se k tomu ale opět vrátila a jsem za to strašně ráda. A občas lituji, že jsem se ke čtení nevrátila dříve, protože se mi zdá, že bych potřebovala ještě jeden život, abych přečetla vše, co chci.
  Nápad knihkupectví Martinus už mě dříve zaujal a strašně se mi tento nápad líbí. Mí blízcí určitě nějakou knihu pod stromečkem najdou, jen mi zbývá vymyslet, čím bych jim mohla odlehčit. :)
  Tady posílám odkaz na svůj wishlist, kde jsou knihy, na které se v poslední době třesu. :) Snad bude i malou inspirací. Přeju hezký den a nezapomenout vypnout. :) Míša
  https://www.martinus.cz/wishlist/CQPMW7NRKVS1
  stejsmichaela@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 5. Přeji hezký den! :-) Knihy jsou má srdeční záležitost.. Jako pracující maminka téměř tříleté dcerky sice nemám mnoho času sama pro sebe, ale snažím se udělat si pravidelně chvilku na přečtení alespoň několika stránek.. Je to totiž ten nejlepší relax co znám. A když se najde chvilka na společného čtení s přítelem.. Není tomu okamžiku co vytknout. :) Navíc vzhledem k věku mé dcerky - neumí číst.. A tak jí každý večer daruji "čas na čtení" ve formě pohádkové knihy na dobrou noc. :) Proto se v mém wishlistu objevují kromě knih pro mne a přítele také ty pohádkové pro dceru. A co si budeme namlouvat - pohádky baví i nás dospělé! :)

  https://www.martinus.cz/wishlist/QG917WDWKFE9

  andreaorlikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj Domčo,
  když jsem byla menší byla jsem závislá na TV a PC hrách, teď se vše obrací a chodím pravidelně spát s knihou v ruce :)

  https://www.martinus.cz/wishlist/8HWMITS47XFM
  mail: e.bittnerova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Skvělá soutěž! Knížek není nikdy dost :)... Přidávám se a přeji všem pěkný zbytek roku :)


  https://www.martinus.cz/wishlist/QW4ICDBKTIA1
  ivze@email.cz

  OdpovědětVymazat
 8. http://www.martinus.cz/wishlist/A5QFCLCASHM2
  diana.liss@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Poslední dobou jsem si čtení hrozně oblíbila, asi je to tím, že už mě do toho nikdo nenutí. Třeba školní maturitní četba a prostě čtu to, co chci já a zajímá mě. :)
  http://www.martinus.cz/wishlist/A6FV9PC9589V

  OdpovědětVymazat
 10. Ahoj, knížky naprosto miluji.. Zrovna dnes jsem se zasekla asi tak na hodinu v knihkupectví, kde jsem se dívala po nových knížkách.. přeji hezké prožití svátků :-)
  https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uwlid=2186366
  dita.tresnakova@sezam.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Ahoj Domi :) Já čtu moc ráda, ale je pravda, že v poslední době na to nemám vůbec čas. Moc ráda bych si přečetla tebou doporučovanou knížku Jídlo na prvním místě a Sladký život bez cukru už mám v plánu delší dobu. Zajímám se o zdravou stravu a doufám, že si knihy přečtu co nejdříve! Na knihu Miluj svůj život jsem slyšela samou chválu a je na mém wishlistu už pár let, tak snad se k ní brzy dostanu.
  I když si obvykle novoroční předsevzetí nedávám, tento rok asi udělám výjimku a jedno si dám. Každý by se měl, obvzlášť v dnešní době, na chvíli zastavit a strávit nějaký čas sám se sebou. Ať už je to čtením knížky nebo čímkoliv jiným.
  Moc děkujeme za další skvělou soutěž a tady je můj wishlist: http://www.martinus.cz/wishlist/1587KILSH4KG
  silhankova.v@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 12. Ahoj Domi,
  tahle soutěž se mi moc líbí a je skvělé, že ji Martinus umožnil, protože i když je nejspíš kniha bere jako dost univerzální dárek, tak si myslím, že pokud se trefí do vkusu obdarovaného, není nic vděčnějšího :-). A taky se říká, že je mnohem lepší před spaním číst knihu, než koukat hodinu do telefonu :-). Přidávám tedy svůj wishlist a přeji všem krásné Vánoce!

  https://www.martinus.cz/wishlist/6TA39RJJGUJK
  hnilicovale@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 13. Ahoj Domi :) já jsem byla vždycky knižní maniak, četla jsem pořád, ale teďka je toho času míň a míň, a tak by se mi moc hodilo, kdyby mi občas někdo věnoval čas na čtení :)
  https://www.martinus.cz/wishlist/J2XUN1GRTL99
  k.kostelanska@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 14. Ahoj :) teď jsem se konečně po několika měsících opět vrátila ke čtení, takže doufám, že tu Hru o trůny už po čtvrtý konečně dočtu! Z Martinus.cz jsem objednávala knížku taťkovy a ty kartičky mi přišly jako moc hezký nápad, díky kterýmu jsem si uvědomila, že jsem přestala uplně číst. Tak doufám, že mě něco nového k tomu zase dokope :)
  http://www.martinus.cz/wishlist/CJTD1SXR4TWA
  kacula.b@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 15. ahoj, můj wishlist zde! :) krásné vánoce :)
  http://www.martinus.cz/wishlist/NUM8UV183HR8
  mariannka.marc@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 16. https://www.martinus.cz/wishlist/428HMTWH5H5S
  katka.pekarkova@me.com

  Miluji čtení, ale nejvíc miluji mamku. A chtěla bych nám oběma udělat radost těmahle knížkama. :)

  OdpovědětVymazat
 17. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 18. http://www.martinus.cz/wishlist/CEN7KLLXFV3U
  vercasonova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 19. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 20. Skvělá soutěž...protože pro své blízké už mám knížky nakoupené, mám ve wishlistu jen ty, po kterých už dlouho toužím: https://www.martinus.cz/wishlist/DMV3D5IQXBKM
  gathermoments(zavinac)gmail.com

  OdpovědětVymazat
 21. Tak taky zkouším štěstí! :) http://www.martinus.cz/wishlist/SHP4W2XT3SF6
  veronica.a.3333@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 22. Zajímavý, že tuhle soutěž objevím zrovna při brouzdání knihkupectvím. Akorát jsem si říkala, kolik knih zase potřebuju :) Skvělá soutěž! Nevím, jestli na čtení budu mít teď tolik času (školaškolaškola), tak jsem vybrala knihy, které by si doma jistě přečetli všichni a které si zároveň už dlouho přeju sama pořídit.
  http://www.martinus.cz/wishlist/32L11E2UD95F
  alexstan2011@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 23. Zkusíme štěstí:D:)
  terezkapracharova@seznam.cz
  https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist

  OdpovědětVymazat
 24. třeba budu mít štěstí :)
  https://www.martinus.cz/wishlist/3A9G9P3GTDDA
  d.tesarkova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 25. Parádní soutěž, jsem ráda, že se najdou lidé co nezapomínají a sílu psaného, tištěného slova :o)
  https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist

  pankovab@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 26. Milá Domi, milý Ježíšku, tady jsou má vánoční přání: https://www.martinus.cz/wishlist/NIF2RRR52L78
  Díky :)
  timide@atlas.cz

  OdpovědětVymazat
 27. Snad to vyjde, udělala bych sobě i několika nejbližším velikou radost :)
  http://www.martinus.cz/wishlist/M2UPA3NNTF89
  lou.woodsen@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 28. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 29. Ahoj Domčo, touhle soutěží si mi udělala obrouvskou radost! Miluji knížky a knížek není nikdy dost :) Co se týká času na ně snažím se ho sehnat, kde se dá. Takže cestu vlakem či metrem si bez knihy nedokážu představit a co je ještě lepší s ní usínat :) Darovat někomu čas na čtení je opravdu super nápad, a tak jsem do svého wishlistu zařadila, jak knížky pro mne, tak i pro moji mamku a bráchu. Pro mamku jsem např. vybrala Ženy a knihy, aby se aspoň pro jednou stala ženou, která dokáže prohlásit: "Teď ne, teď si čtu." A pro bráchu knihu Marťan, ať se dokáže pomocí knihy vžít do role kosmonauta hrdiny, a né celý den prosedět jen u počítače :)

  marta.trzicka@centrum.cz

  https://www.martinus.cz/wishlist/W2DSAXM5LJN2

  OdpovědětVymazat
 30. Lepší soutěž snad nemohla být, takže se taky zapojuji a zkouším štěstí! :)
  https://www.martinus.cz/wishlist/Q8A9MJ32XU7J
  klaudieszczukova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 31. Skvělej nápad na soutěž, knížek není nikdy dost)).

  https://www.martinus.cz/wishlist/VX9K88WS5QI3
  email: tereza.halirova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 32. Ahoj Domčo,

  skvělá soutěž, čtení je moje vášeň a už delší dobu mám na seznamu pár knížek, které bych si nejen sama ráda přečetla, ale kterými bych ráda udělala radost i mým blízkým ;)

  http://www.martinus.cz/wishlist/BQJKTQXELG43

  Můj e-mail: nika.safrankova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 33. http://www.martinus.cz/wishlist/JIKD3JJC59BA
  opatrilova.zuzana@seznam.cz

  Snad se na mě usměje štěstí. :)

  OdpovědětVymazat
 34. Poslední dobou hodně často čtu, a tak mi už i docházejí nápady na knížky.. Takže jsem hrozně ráda, že si udělala takovouhle soutěž, a tak jsem se alespoň mohla porozhlédnout po nějaké inspiraci :).
  Více času na čtení bych přála hlavně mé sestře, která právě studuje vysokou školu, a tak jediné knihy, co čte, jsou učebnice k bakalářské práci.
  http://www.martinus.cz/wishlist/SN8C3P6T9TJ8
  adele.machova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 35. https://www.martinus.cz/wishlist/99IBF8S1K1X2

  barb.kytnarova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 36. Ahoj, vlastně nejsem moc velký čtenář, ale když už čtu, je to většinou nějaká knížka o motivaci, jídle, fitness nebo různé zajímavosti. Poezie je také jeden z mých oblíbených žánrů. Když jsem začala tvořit wishlist, uvědomila jsem si, kolik super knížek jsem ještě nepřečetla a jak málo času věnuji této aktivitě, až mě to štve :/ ale řekla sem si, že si minimálně dvě objednám k Vánocům. :)
  https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist můj wishlist je takovej, od každého trochu, ale život mám ráda pestrý :)

  OdpovědětVymazat
 37. Původně jsem tam chtěla dát učebnice, ty bych totiž vážně potřebovala a jsou děsně drahý, ale nakonec zvítězila radost před právem :D
  http://www.martinus.cz/wishlist/W8QPDC97CT24
  karkro@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 38. Přeji hezký den. Strasne rada ctu, bohuzel najit si cas mi nekdy da dost prace. Ale miluji knizky a kromě povinné četby k maturitě mam rada romany :)

  http://www.martinus.cz/wishlist/8FNJV565K4JA
  kristynaharantova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 39. Ahoj Domi,ano opravdu seš na nás moc hodná:D.. taky ráda čtu o zdravé stravě a tak mám ve wishlistu kouzelnou rawmanci a i pár psychologických knìžek protože takhle šprtat se v lidech mě fakt baví:D..
  https://www.martinus.cz/wishlist/CS4K259X5TTH
  Makiki2000@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 40. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 41. Miluju knížky, ale přesně jak říkáš, poslední dobou na čtení nemám vůbec čas. Tak snad to vyjde v této super soutěži a budu mít důvod číst :)
  https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uwlid=2186561
  mail: lenka.subova10@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 42. https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist
  veza@atlas.cz

  Ahoj Domi :), soutěž je moc super. Miluji knihy, i když na ně nemám tolik času, kolik bych chtěla.

  OdpovědětVymazat
 43. Ahoj, díky za super soutěž, nejde se nezúčastnit a tak jdu na to :) můj wishlist je http://www.martinus.cz/wishlist/9V3UFVEEKWRN a e-mail je sashenka.s@seznam.cz.
  Děkuji, měj se krásně, Alex.

  OdpovědětVymazat
 44. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 45. Ahoj Domi,
  Knížku Jídlo na prvním místě jsem přečetla asi za 2 dny a od té doby už se také nehodlám k normální stravě vrátit. Strašeně ráda čtu, proto mi tohle přijde jako super nápad takhle před vánoci! Zkouším tedy štěstí a přeji krásné Vánoce. :)

  https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist

  e-mail: luciedzuganova1@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 46. Super soutěž :) ,miluju čtení,ale přesně jak popisuješ ty,skoro se nezastavím :D !
  https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist

  misa.vundererova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 47. Co si budeme povídat, je rozdíl držet v ruce knížku a čtečku knih - a já na knihy nedám zanevřít, miluju jejich vůni... :)

  http://www.martinus.cz/wishlist/UVUFDE74DJAH
  dvorakova.s95@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 48. Ahoj, můj wishlist: https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uwlid=2186619
  jajade@seznam.cz

  Jana

  OdpovědětVymazat
 49. https://www.martinus.cz/wishlist/WNTC31N27BCX

  paulina.tholtova@gmail.com

  Som presvedcena o tom, ze kladny vztah ku kniham a citaniu si musi clovek vybudovat sam (ja som ho napr. vdaka skole a paradoxne studiu literatury takmer stratila... skolu som skoncila a mohla si ku kniham vytvorit opat laskavy vztah - uz ziaden teror a skyvanie sa pred tlacenymi textami, ktore su podla bohov na katedre "svate", "intelektualne"...a zabijaju v cloveku optimizmus, nadsenie a zivot celkovo).
  Dufam, ze knihy prestanu "strasit" coskoro aj teba, Dominika:).

  OdpovědětVymazat
 50. Ahojky :-) mé letošní předsevzetí bylo přečíst 50 knih za rok, zvládla jsem jich sice jen 46, ale pokračovat budu dál. Můj wishlist https://www.martinus.cz/wishlist/MFDTBM2QVU4G. Katuska.t@email.cz

  OdpovědětVymazat
 51. Ahoj :) je pravda, že od té doby, co zase začala škola, na čtení moc času nemám a je mi jasné, že až bude zkouškové, tak budu potřebovat nějaké rozptýlení. No a tady by se zrovna hodily nový zajímavý knížky :)
  http://www.martinus.cz/wishlist/T7D5FEQ4TN53
  sajdlovak@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 52. Juuu to je skvelá súťaž :) milujem knihy a z toho keby som ich vyhrala by som bola dlho, ale že dlho šťastím bez seba. Mám 8 mesačnú dcérku Ellie a času už nieje toľko ako kedysi, ale aj tak sa mi podarí sem tam ukradnúť si chvíľku na čítanie (hlavne keď spinká :D ). Dúfam, že ju naučím tiež milovať knihy preto som do wishlistu dala aj pre ňu knižôčky ;)
  Môj wishlist: https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uwlid=1792722
  janka.jankesova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 53. Prosííím, dej mi víc času na čtení! :)
  http://www.martinus.cz/wishlist/17SLPP335UAD
  mak.vitkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 54. https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist

  valentina.gasi@gmail.com

  :)

  OdpovědětVymazat
 55. http://www.martinus.cz/wishlist/8IQ1LFCW5GS2
  A to kdybych mohla, tak vybírám dál a dál, až bych tam měla napraskane úplně všechny knihy, které prodávají. :D
  Buď mi Dominicko miláček a vylosuj me :D :*

  OdpovědětVymazat
 56. Milý Domčíšku,
  moc bych si přála před Vánoci dostat tyto knížky, jelikož jsou kombinací dárků nejen pro mě, ale především pro mé nejbližší.
  https://www.martinus.cz/wishlist/CA7TT6EM5AEF
  kik.ik.ru@gmail.com

  Krásný den!

  OdpovědětVymazat
 57. Krásná soutěž. Knihy miluji, jen toho času na čtení kdyby opravdu bylo více.
  http://www.martinus.cz/wishlist/HI6MVKGEMBD2
  funny75@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 58. Ahoj :) Veľmi by ma potešili knižky. Rada si tak spríjemňujem voľné chvíle a táto súťaž ma natoľko oslovila, že sa zapájam. :)

  https://www.martinus.cz/wishlist/II9QWB8RVNLA

  lovichova.michaela@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 59. Ahoj domi, knížky mám strašně ráda a je super, že vám ty různé firmy umožňují dělat takové super soutěže. Vždy se ráda zapojím a doufám že aspoň někdy nějakou maličkost vyhraju.:D Chtěla jsem se zeptat jaká je zatím ta knížka Miluj svůj život? Teď sice musím číst knihy z povinné četby, ale doufam že třeba o Vánocích nějakej ten čas na jinou knížku bude.. a ty taky teda už tolik nespěchej :)
  A do wishlistu jsem dala knihy i pro moji mamku aj taťku, protože taky furt někam spěchají..:D

  http://www.martinus.cz/wishlist/STX5DR7EW3JD
  hanulesamson@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 60. https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uwlid=2186688

  Moc ráda bych získala možnost si o Vánocích sednout s knížkou do křesla, jíst u toho cukroví, udělat si svařáček a vychutnat si plnými doušky atmosféru jak doma, tak i v obsahu knížky.

  Krásné Vánoce Domí,

  Nikola

  nika.bezemkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 61. Kéž by tak někdo věnoval čas na čtení mě :)
  zidova.lucie@gmail.com
  https://www.martinus.cz/wishlist/6LLBFI7MW3A7

  OdpovědětVymazat
 62. Ahoj:)
  Udelalo by mi moc velkou radost vyhrat ! O Vanocich fura casu na cteni!
  Neuhoferovaj@centrum.cz
  https://www.martinus.cz/wishlist/TSI2K37AMNTS

  OdpovědětVymazat
 63. http://www.martinus.cz/wishlist/TBA4S3Q7CPAJ
  aneta.koppova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 64. Domčoo, ještě si přece četla Příliš mnoho Kateřin! :D
  https://www.martinus.cz/wishlist/CGV9EHWF9I6W
  vitkova.karol@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 65. Ahoj,

  skvělá soutěž! Čtu hodně, miluju vůni nových knih a listování kuchařkami :)
  johana.baborova@gmail.com
  https://www.martinus.cz/wishlist/1J4EUXAMLA4B

  OdpovědětVymazat
 66. A Vánoce mohou začít tralala:)více času na čtení bych jenom uvítala..
  http://www.martinus.cz/wishlist/8VAT4KNE3QU5

  lourdess@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 67. https://www.martinus.cz/wishlist/G6SP12S21QLW

  marcelan12@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 68. Skvelá súťaž, Domi. Inšpirovala si ma paleo životným štýlom a preto by som si chcela prečítať aj Jídlo na prvním místě, ale mnoho ďalších. :)

  http://www.martinus.cz/wishlist/VF5P3LI2N4NM
  dominikazvolenska@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 69. https://www.martinus.cz/wishlist/AE6UGIDEEB28

  D.Jehlarova@seznam.cz

  Ahoj Domi, díky za možnost zúčastnit se této soutěže. Miluju knížky a možnost na chvíli vnímat příběh někoho jiného.
  Krásné Vánoce.
  -Dominika :)

  OdpovědětVymazat
 70. http://www.martinus.cz/wishlist/G2LFMARA98AW

  anna.cizek@gmail.com

  Jsem asi velká vyjímka ale já sem si naprosto dobrovolně a s radostí přečetla veškerou středoškolskou povinnou četbu :-D Jen tak, ikdyž stačilo 20 knih.

  Knihy čtu v metru, při obědě... prostě vždy když se dá, protože spešl čas na ně nemám :-)

  OdpovědětVymazat
 71. https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uwlid=2185778

  stupkova.katka@email.cz

  Díky za soutěž, knížek není nikdy dost! :)

  OdpovědětVymazat
 72. Ahoj, čtu prakticky každý den a alespoň jednu knihu mám pořád s sebou ať jsem v autobuse nebo na dovolené. Proto by se mi další knížky opravdu hodily, navíc by to byl krásný dárek k svátku :)
  Přeji všem krásný zbytek Adventu.
  Lucka H. - Jihlava
  lucie.8@centrum.cz
  http://www.martinus.cz/wishlist/715ES565L1S5

  OdpovědětVymazat
 73. Ahoj, já čtu moc ráda. Ale teď při studiu vysoké už to moc nestíhám (medicína), a tak si to vynahrazuji přes prázdniny, kdy jedu jednu knížku za druhou, celkově se u nás doma hodně čte. Knížky jsou prostě skvělé.
  Měj se hezky.
  andrea.mokrejsova@seznam.cz
  http://www.martinus.cz/wishlist/L1QU43V32VV2

  OdpovědětVymazat
 74. Ahoj Domi, soutěž je uplně super!! :) Čtu moc ráda, ale přesně jak píšeš - moc času na to teď bohužel není, proto se vždycky těším na prázdniny, kdy je alespoň o něco méně povinností se školou a já se můžu konečně bez výčitek začíst! :)
  http://www.martinus.cz/wishlist/G1UCM27DUI4W
  misa.foglarova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 75. Ahoj Domi,
  čtění mě moc baví, takže takhle soutěž se mi líbí. Mám vyhlídnoutou spoustu knih co si chci koupit, ale vždycky se najde něco víc důležitějšího :))
  j.nikca@seznam.cz
  https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist

  OdpovědětVymazat
 76. můj whislist: http://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist

  jamielights09@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 77. Co všechno musím stihnout, než umřu? https://www.martinus.cz/wishlist/RQD493S49IQN

  magdalena.krupova@icloud.com

  OdpovědětVymazat
 78. Klobouk dolů před Martinusem a jeho skvělými nápady (a vstřícností ke spolupráce) :)
  Já osobně knížky miluju a nedokážu si bez nich představit svůj den. Času ale není nikdy dost, a tak bych čas na čtení chtěla věnovat manželovi - já bych místo něj zatím usla u televizních novin :D
  Kéž by to tak šlo :D
  Ariko.madeincr@seznam.cz
  http://www.martinus.cz/wishlist/2KVNJ473FQSR

  OdpovědětVymazat
 79. Momentálně mě zavaluje maturitní četba, ale přála bych si přečíst přes Vánoce alespon jednu knižku, kterou chci ja sama. Při sestavování Vánočního wishlistu jsem myslela samozřejmě i na ostatní. Moc ráda bych věnovala #vicecasunacteni svojí mamce, tím že bych za ní uvařila nebo upekla vánoční cukroví - protože mě motání se v kuchyni baví a bylo by to rozhodně milejší než žehlit nebo uklízet :D taky bych si nachvíli já odpočinula od maturitního blázince. Tímto děkuji Martinusu za skvělou akci a také tobě za další super soutěž :) Hezké Vánoce a pohádkovou náladu všem čtenářům tohoto blogu. E
  eliska.ocaskova@gmail.com
  https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://www.martinus.cz/wishlist/NQS5H5GBDRC2 opravuji na správný odkaz, spletla jsem to :/

   Vymazat
 80. Můj wishlist je založený na věcech, které bych v příštím roce chtěla změnit a tyto knihy by mi věřím že moc pomohly.
  petka1998@seznam.cz
  http://www.martinus.cz/wishlist/MC3DINA6U5GR

  OdpovědětVymazat
 81. Vánoce a moje devatenácté narozeniny se rychle blíží a to znamená jediné - #VICECASUNACTENI :) V seznamu jsou knížky, kolem kterých chodím v knihkupectví dnes a denně, ale jelikož mám za úkol číst spoustu knížek k maturitě, zůstávají tyto knížky stále v obchodech. Proto také využiji šanci a zúčastním se soutěže s #Martinus.cz
  http://www.martinus.cz/wishlist/1I3I3SXF1PUR
  Třeba budou letošní Vánoce a narozeniny v jednom dnem splněných přání :)
  spackova.terka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 82. :) vybrala jsem knížky, co by potěšily celou rodinu. I tu nejmladší, které bude rok a půl, a knížky drží v ruce půl dne. Mě osobně by nejvíc udělala radost kuchařka od Julie Child, a mého přítele taky. Ten by ji ovšem asi nečetl :D ( i když, nechci mu křivdit, občas se do vaření vrhne s nadšením.) Přeju krásné vánoce a jenom hodné čtenáře tvého blogu. Martina ( martulka.h@centrum.cz ) https://www.martinus.cz/wishlist/VHBH5DKDFTE6

  OdpovědětVymazat
 83. Koukám, že než jsem stačila vytvořit svůj wishlist tak tu přibyla hromada komentářů:D ale taky zkusím štěstí:)

  https://www.martinus.cz/wishlist/FUDCLH5NACHC
  martina.vobornikova1@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 84. http://www.martinus.cz/wishlist/K8ID8R8FPQ8E
  Ervulenka@seznam.cz
  Krasna soutěž, preji krasne Vanoce

  OdpovědětVymazat
 85. Odkaz na wishlist: http://www.martinus.cz/wishlist/8DU3ENGGKWX9
  Email: hana.hanigerova@gmail.com

  Děkuji za soutěž a přeji krásné Vánoce :-)

  OdpovědětVymazat
 86. Odkaz: https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist
  Email: janovska.t@seznam.cz
  Bylo by krásné vyhrát, děkujeme za nápad na soutěž. Tak jako mnozí přeji pěkné a spokojené Vánoce :-)

  OdpovědětVymazat
 87. Ja citanie milujem uz od malicka aj ked bohuzial v poslednom case nemam tolko casu na citanie ako by som si priala.

  Moj momentalny wishlist je tu https://www.martinus.cz/wishlist/HWEJEMLAGCDA
  A moj emal b.brisova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 88. Ahoj! Martinus a jejich kartičky jsou super! Knížky jsou vždycky ten nejlepší dárek, i když není na čtení tolik času, tolik bychom si asi přáli. O Vánocích se ale na čtení pod stromečkem určitě nějaký najde! :-)
  Můj wishlist: http://www.martinus.cz/wishlist/TLDP7ATKUHAI
  t.lucie9@gmail.com
  Krásné Vánoce všem!

  OdpovědětVymazat
 89. https://www.martinus.cz/wishlist/KH4XS925BXC7
  e-mail: shortwhilewith@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 90. https://www.martinus.cz/wishlist/EH7K434FJLP8
  vijolet.em@gmail.com
  :)

  OdpovědětVymazat
 91. https://www.martinus.cz/wishlist/2CBVC6PBTJ87
  jessichan2015@gmail.com

  <3 :)

  OdpovědětVymazat
 92. Ahoj, skvělá soutěž, přidávám se a třeba budu mít štěstí :) Veselé Vánoce.
  https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist
  landsmanoval@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 93. Ahoj, ten čas by byl krásným dárkem, škoda jen, že aktivity, které bych přenechala, za mě nikdo jiný udělat nemůže a naopak venčení či žehlení je forma relaxu :)

  To je paráda, že Martinus tuhle soutěž udělal a takhle rozšířil, na jiném blogu jsem ji prošvihla :)
  Můj wishlist zde: https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uwlid=2184111
  uci.velkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 94. Musím říct, že martinus mám čím dál tím víc radši a radši! https://www.martinus.cz/?uMod=moj&uTyp=login&rurl=%2F%3FuMod%3Dmuj%26uTyp%3Dwishlist
  vacovska.martina@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 95. https://www.martinus.cz/wishlist/3TKNNSEUF2FP

  Wishlist, ktery mi zmeni zivot:) hodne stesti a krasne vanoce domi:)

  jkailova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 96. https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist
  Supr článek, přeji více času na čtení v novém roce! :)

  OdpovědětVymazat
 97. https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uwlid=2069963

  Třeba mi můj fitness Ježišek něco naježí <3 kejvalovamartina@outlook.cz #fingerscrossed

  OdpovědětVymazat
 98. Zkusím teda štěstí:D Čtení mě moc baví,ale většinou nemám vůbec čas,doufám že přes Vánoce něco konečně přečtu! Přeji Veselé Vánoce:)
  https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist
  alicka.kralova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 99. Já mám na svém wishlistu tolik knížek, že ani nevím co první :D :-) tak zkusím štěstí a třeba vyhraju :-)

  http://www.martinus.cz/wishlist/QIAE789KVH9C
  michaela.manakova.mmk@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 100. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 101. Můj wishlist tvoří knížky,kolem kterých v knihkupectví kamenných i on-line dlouuho kroužím a přeju si je:)Když jsem viděla u tebe na blogu soutěž, tak jsem hned věděla, že se musím zapojit :D
  Přeju ti krásně svátky a dál pokračuj v tom co děláš, jsi skvělá a moc ráda se sem vždy vracím :)

  https://www.martinus.cz/wishlist/2J3ANR3MLIKU
  sykorkaandy@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 102. https://www.martinus.cz/wishlist/JPIVTLG4P61Q
  markova.verun@email.cz
  Moc bych si přála vyhrát, protože ráda čtu :)

  OdpovědětVymazat
 103. Ahoj Domi, palec hore za tuhle soutěž. Téma, které má pro mě opravdu smysl, protože jsem vášnivá čtenářka. Knihy jsou dost drahé, proto si je sama nekupuji a vždy se těším na Vánoce a narozeniny (všichni blízcí ví, že mi knihy udělají největší radost :D) Ovšem získat si pár knih jen sama pro sebe, obzvlášť zadarmo? To by mi udělalo opravdu obrovskou radost!
  Můj wishlist je tady: https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist
  PS: Pokračuj v duchu, v jakém svůj blog vedeš. Motivuješ mě, bavíš mě, vedeš mě k zamyšlení. A myslím, že nejsem jediná :)
  Lucie :-*

  OdpovědětVymazat
 104. https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist
  nathali.krkoskova@gmail.com

  Vyhrát ty knížky by pro mě byl největší Ježíšek:)

  OdpovědětVymazat
 105. https://www.martinus.cz/wishlist/HQ9U9UWBWFMI
  kattyxxboo@gmail.com

  :))

  OdpovědětVymazat
 106. https://www.martinus.cz/wishlist/7L9V39NHPFU1
  tomas.zabloudil@gmail.com

  :-.)

  OdpovědětVymazat
 107. http://www.martinus.cz/wishlist/QECBHL3BV7FX

  Spac.al@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 108. Podle mého wishlistu asi není moc těžké uhodnout, že miluju módu a kosmetiku. Budu si držet palce a doufat, že se o svátcích budu v posteli pročítat panem Diorem :-)
  marti.vrankova@email.cz
  https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uwlid=2174663

  OdpovědětVymazat
 109. Ahoj Domi, zrovna jsem dočetla článek o józe..já skoro necvičím, ale taky jsem si vždycky představovala, že jóga je jednoduchá, když jsem jí zkusila zjistila jsem, že opravdu není. Jsi super, že jsi to zkusila. Jinak k této soutěži..MOc ráda čtu, mamka taky, takže bych byla moc šťastná, kdyby jsem knížky vyhrála. Dala bych mamce knížku a místo ní uklidila, aby měla na tu knížku čas. Tady je můj wishlist https://www.martinus.cz/wishlist/DSWKD68R4WCI

  alice.ruz@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 110. wishlist : https://www.martinus.cz/wishlist/WR99814N8SPA
  email: lenka.mroskova@seznam.cz
  <3 <3
  knížky miluju, ale myslim i na ostatní, takže jsem do svých přání zahrnula i věcičky pro ně a zároveň bych mamce věnovala #vicecasunacteni a já za ní uvařím nedělní oběd :)

  OdpovědětVymazat
 111. wishlist: https://www.martinus.cz/wishlist/EXBH53T5NFDV
  email: Marivaly96@gmail.com
  Ahoj Domčo :)
  Jedná se o můj první komentář na tomto blogu. No, nebudu se moc rozepisovat. Jen bych Ti ráda napsala, že Tvůj blog sleduji již delší dobu a stále v něm nacházím další a další inspiraci, za což Ti děkuji. Ať se daří! :)

  OdpovědětVymazat
 112. https://www.martinus.cz/wishlist/FPTQAQ8FC374
  Věnovala bych čas na čtení dceři, vyvenčila bych za ní psa. :)
  pet.rose@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 113. Vybrala jsem si hlavně knížky od Johna Greena :)
  Můj wishlist - http://www.martinus.cz/wishlist/T5SL483JRSQW
  Můj email - anettwoznicka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 114. Kombinace knih, na které se dlouho chystám, ale ještě je nemám :D
  http://www.martinus.cz/wishlist/C2HV3N8ECQDI
  ivetka.hanakova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 115. http://www.martinus.cz/wishlist/MFPW66K3Q877
  Jsem hrozný knihomol :D takže by mi to udělalo obrovskou radost a navíc s mamkou čteme podobný typ knih takže by z knihy a času na čtení měla obrovskou radost
  simca1711@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 116. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 117. Super soutěž!tady je můj wishlist https://www.martinus.cz/wishlist/DHWP5HSF4HR5
  klaravrazelova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 118. Tak třeba se na mě usměje štěstí :)
  A když ne na mě, tak je super, že děláte takovouhle radost lidem před Vánocemi a že chcete, aby lidé více četli
  http://www.martinus.cz/wishlist/5296W8FM3SQT
  PSmejdova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 119. Ačkoliv jsem si koupila čtečku, poslední dobou jsem zase zatoužila po tištěných knihách, protože co si budeme povídat, má to své kouzlo!:)
  https://www.martinus.cz/wishlist/L9WJ7MNL51DC
  andy09@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 120. Jééééé, tahle soutěž je super :) abych měla co číst k tomu ujídání cukroví!
  https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist
  andreaprochazkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 121. Maturitu mám za dveřma, takže mě čeká povinná četba, ale tyto knížky by mi pak byli skvělou odměnou :)
  http://www.martinus.cz/wishlist/8MS9ISWM923X
  evanovakova.97@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 122. Knížky mám moc ráda, jen mě mrzí, že na ně nemám tolik času kolik bych chtěla. Nejvíce se asi těším na Dívku v pavoučí síti - 4. pokračování trilogie Milénia a pak jako nová hodně velká závislačka na sportu Fit diář na rok 2016. :D
  http://www.martinus.cz/wishlist/X6545AABT1BQ
  floverca@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 123. Ahoj Domi♥ Tvůj blok je plný krásných článku a ještě krásnějších fotek. Po přečtení nového článku mám vždy úsměv na tváři..
  http://www.martinus.cz/wishlist/SICVVCJIXA5Q
  martina.vycital@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 124. Můj wishlist s knihami pro mě, mamku, ségru i přítele.... :)
  http://www.martinus.cz/wishlist/6JEUICIHMJCQ
  Petra.Haklova@seznam.cz
  Hezké svátky :)

  OdpovědětVymazat
 125. Knihomol odjakživa a asi i navždy :D doma teď buduji knihovnu, kde by neměla chybět nejdůležitější literární díla, proto můj wishlist obsahuje i několik klasik :)
  https://www.martinus.cz/wishlist/XT31WWBFQSTK
  pavlina.bronova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 126. http://www.martinus.cz/wishlist/V2I4N1HNP4IB

  eeelis6@gmail.com
  :)))

  Od ledna chci taky být cukr free a už ted z toho mám trochu strach :D

  OdpovědětVymazat
 127. Ahoj Domi,
  kniha Sladký život bez cukru mě hodně zaujala a taky bych si ji chtěla přečíst, takže pokud nebude pod stromečkem, hned si ji koupím :) Čtení naprosto miluju, ale poslední dobou mi došel zdroj, takže už odpočítávám, kdy přijde Ježíšek :)
  https://www.martinus.cz/wishlist/8PNLUC6W6XJQ
  t.belohoubkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 128. Pořád si říkám, že si pořídím knihu Konec prokrastinace, ale pořád jsem se k tomu nedokopala....
  http://www.martinus.cz/wishlist/96NUW71L9655
  simushka.ss@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 129. Soutěž je skvělá, moc se mi líbí kampaň Daruj čas.. Knížky i čas bych ráda věnovala převážně mamce, (ale také tam něco mám), která čtení naprosto miluje, jenom toho času je málo :)
  http://www.martinus.cz/wishlist/3RUXTW96BEE8
  Kupcova.Romana@gmail.com
  Přeji si hodně štěstí :D a Tobě krásné a neuspěchané svátky :)

  OdpovědětVymazat
 130. Tak tady je i můj wishlist toho, co bych si přála zařadit do své knihovny. :)
  http://www.martinus.cz/wishlist/X4QK683CFIBK
  vrbova.eliska@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 131. Jsi skvělá❤️❤️ Soutěž je skvělá a hlavne teď před Vánoci.vybrala jsem knihy snad pro všechny. :) moc rada čtu tvůj blog a rada se zapojil do soutěže. Dekuji
  https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uwlid=2173124

  emilia3d@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 132. Ahoj :))
  taky bych si ráda přečetla jídlo na prvním místě, taky proto jsem ji zařadila do svého wishlistu :)
  měj hezké Vánoce :))
  http://www.martinus.cz/wishlist/XFI5EWQAEL5T

  OdpovědětVymazat
 133. Ahoj :-),
  rád jsem Tě osobně poznal a zde zasílám svůj wishlist, aby tady byl taky nějaký kluk :-D

  https://www.martinus.cz/wishlist/2559NF6IB88G
  E-mail: SazimaD@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 134. Parádní soutěž takhle před svátky, knížky by mně a rodině udělaly velkou radost:)
  http://www.martinus.cz/wishlist/FXGSTPP9RDX5
  AVostalova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 135. Ahoj Domi, skvělá soutěž :). Já také na knížky nemám moc času, raději koukám na seriály nebo na filmy, ale je to škoda.

  https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uVymazat=1&uwlid=2103878&uid=3997373&uOd=0&uLimitKolko=20

  neumannovaluciee@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 136. Ahoj Dominiko a krasny advent preji.
  Ja mam wishlist u Martinusu kazdy rok a porad doufam, ze nejaky Jezisek si ho precte a zahaji akci:)
  Letos mene beletrie a vice kucharek, snazim se varit a jist spravne a celkove jsem asi nejak zestarla;)
  Wishlist se jmenuje Rainbow Warrior a najdes ho tady, pokud se budes chtit inspirovat. Jinak Doba jedova je super, nebo i Zivot bez psenice doporucuji. A jeste uplne na rovinu, dva roky bez cukru ti strasne moc zavidim a obdivuju te!
  https://www.martinus.cz/wishlist/CSHUH3FEQRDS

  Jinak sleduji na FB jako Michaela Mravcova, na IG jako @mravcova a mail mam mravcova.michala@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 137. Ahoj Domi,
  moc děkuju za tuhle soutěž. Čtení opravdu miluju. S tím cukrem tě obdivuji. Myslím si, že bych to nevydržela. Ty jsi ale skvělá inspirace.
  Přeju ti hezký advent a veselé Vánoce.
  Můj wishlist: https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist
  Můj mail: christalis007@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 138. Tak já taky zkusím své štěstí :) Zde je můj wishlist: https://www.martinus.cz/wishlist/CQF6SHS7EBNT

  Knihy jsem nikdy moc v lásce neměla a nečetla je, přišlo mi to jako ztráta času, ale teď nemůžu přijít na to, jak jsem bez knih mohla žít ? Jsou skvělé a miluji čtení.

  Můj email je: vyletovat@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 139. Ahoj Domčo,
  miluju čtení a tahle soutěž mě nadchla, snad se mi postěští.
  http://www.martinus.cz/wishlist/3UMUGR3VMPD4
  muj email: iladavidova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 140. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 141. http://www.martinus.cz/wishlist/34DG78EP1S5U
  Můj email : zuzka1931@seznam.cz
  Jinak jako vždy hezky napsaný článek :)

  OdpovědětVymazat
 142. Výborná soutěž!
  http://www.martinus.cz/wishlist/KWB11DB3HRW5
  sraider@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 143. Snad se poštěstí, nikdy jsem nic nevyhrála :)
  https://www.martinus.cz/wishlist/CMTXANCF8RQN
  Ka.sebova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 144. Ahoj, musím říct, že tahle soutěž je ta nejlepší, která tady kdy byla. Díky za ni!
  https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist
  novotnacka.s@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 145. Ahoj :))
  píšu ještě jednou, protože jsem předtím zapomněla přiložit svůj email... :D :))
  taky bych si ráda přečetla jídlo na prvním místě, taky proto jsem ji zařadila do svého wishlistu :)
  měj hezké Vánoce :))
  http://www.martinus.cz/wishlist/XFI5EWQAEL5T
  barbra.spac@seznam.cz

  Bára

  OdpovědětVymazat
 146. Toto je muj Wishlist :) https://www.martinus.cz/wishlist/81SBLSIEPDF5 .. Email - vyletova3@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 147. Ahoj Domi,
  zde je i můj wishlist: https://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uwlid=2182635
  e-mail: ananas.1@atlas.cz

  OdpovědětVymazat
 148. Tady zasílám i svůj wishlist :) http://www.martinus.cz/wishlist/QV4L91U2892T
  email - mattesak@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 149. Ahoj Domi :) Čtení miluju a proto jsem se rozhodla do soutěže zapojit :) V rámci zlepšování svojí angličtiny jsem do Wishlistu dala i knížky v angličtině :) Přeju krásný Vánoce!
  https://www.martinus.cz/wishlist/TV8VQPVFCKEF
  much.hela3@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 150. Ahoj Domi, to je skvělá soutěž :) V mém wishlistu je "jen" kniha, která by mi ale moc pomohla v nadcházejícím zkouškovém :) měj se pěkně a hezké Vánoce!

  https://www.martinus.cz/wishlist/6QF7JE28NE2R

  bciharova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 151. Ahoj Domi, skvělá soutěž před Vánocemi :). S čtením jsem na tom dost podobně jako ty, ale jsou dny, kdy si tu knížku opravdu s chutí přečtu :)

  Přeji krásně strávené vánoční svátky :)


  Domča

  Zde je můj wishlist: http://www.martinus.cz/wishlist/JF76WP5E1NIB

  Email: dominika.haluzova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 152. Hohoho..můj milý Ježíšku Domčo, pokud ještě tato soutěž neskončila, ráda bych se ještě také zúčastnila :-)
  Skvělá soutěž a v dnešní uspěchané době perfektní nápad na darování času na čtěni!
  Přeji Krásné Vánoce!
  můj wihlist: ://www.martinus.cz/?uMod=muj&uTyp=wishlist&uwlid=2188560
  můj email: tereza.sobotkova@centrum.cz
  Terez

  OdpovědětVymazat